MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11039355
nr 1103 9355
Stolar
3 st, Barock
Kondition: slitage, skador, kompletterad/omarbetad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 april 2017
kl 19:11:37
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)